Naczynia na znicze

Firma nasza specjalizuje się w produkcji artykułów ze szkła sodowego, opartej wyłącznie na tradycyjnej technologii ręcznego formowania szkła. Daje nam to niemal nieograniczone możliwości tworzenia unikatowych wzorów, nieosiągalnych przy użyciu innych technologii. Produkujemy szkło sodowo-wapniowe, a więc przyjazne środowisku naturalnemu.

Tradycyjna metoda ręcznego formowania pozwala nam na elastyczność w obrębie wzornictwa, krótkoseryjny charakter produkcji oraz umożliwia równoczesne wytwarzanie wielu rodzajów wyrobów. Dzięki temu możemy szybko reagować na zapotrzebowania naszych odbiorców. Jesteśmy otwarci na innowacje i propozycje kontrahentów.

Ponad 40-letnie doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć bardzo wysoką jakość oferowanych wyrobów. W trosce o zadowolenie klientów, każdy gotowy wyrób podlega wnikliwej kontroli jakości. Wysokie kwalifikacje i doświadczenie naszych pracowników pozwalają wykonać nawet najbardziej wyszukane wzory.

Na początku produkowaliśmy szkło gospodarcze (szklanki, kieliszki, wazony), galanterię szklaną, szkło kryształowe (zarówno półfabrykat jak i wyroby gotowe), szkło do świec i zniczy, później szkło oświetleniowe, a kilka lat temu powróciliśmy do produkcji szkła zniczowego. Produkcję swoją rozpoczęliśmy wprawdzie od kilku wzorów, ale dzięki intensywnej pracy, wielu staraniom oraz zdobywanemu doświadczeniu nasza oferta staje się coraz bogatsza i jesteśmy dziś w stanie zaspokajać coraz większe oczekiwania naszych klientów.

Dodatkowym atutem są atrakcyjne ceny naszych wyrobów, a także krótkie terminy realizacji zamówień. Przywiązujemy też niezmierną uwagę do solidnej obsługi handlowej.

Oferujemy naszym klientom szeroką gamę pojemników zniczowych. Możemy również realizować indywidualne zamówienia klienta. Zapraszamy do współpracy w nadziei, że spełnimy również Państwa oczekiwania.

Fakt powstania firmy można zawdzięczać w wielkiej mierze temu, iż jej założyciele i właściciele Zenobia i Kazimierz Dziubak pochodzą z rodzin, które od kilku pokoleń związane są z branżą szklarską. Dzięki wzrastaniu w środowisku o wielkich tradycjach hutniczych powstał zamysł stworzenia najpierw zakładu obróbki i zdobienia szkła gospodarczego i kryształowego (1981 rok), a później huty. Już w 1989 roku firma stała się małą hutą. Dzięki czynionym inwestycjom zakład cały czas się rozbudowywał, aby w końcu osiągnąć dzisiejszy poziom.